PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR | ELEKTROMOBILITA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-10-359047
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá Vás elektromobilita, chcete se podílet na jejím rozvoji v České republice a zároveň hledáte zaměstnavatele se silním jménem? Máte zkušenosti z výroby a zajímáte se o pozici PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR? Čtěte dál!

Na této pozici budete zodpovědný za:

  • rozšíření systémů inženýringu - údržba, sklad náhradních dílů, technická dokumentace
  • vylepšování výrobních zařízení, řešení jejich závažnější poruch, podpora techniků inženýringu
  • plánování preventivní údržby, skladby náhradních dílů, standardizace procesů
  • sledování stavu a optimalizace výrobních procesů
  • zajištění technologických potřeb zařízení
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • velmi dobrá znalost práce na PC - pokročilý uživatel MS Office, základy CAD
  • anglický jazyk – mírně pokročilá úroveň
  • pečlivost a svědomitost
  • schopnost produkovat technickou dokumentaci na vysoké formální úrovni
  • výhodou minimálně § 5 vyhlášky 50/1978Sb.
  • platný řidičský průkaz skupina B.
  • výhodou zkušenosti z výrobního prostředí (nejlépe montážní procesy), zkušenost s podporou řízení údržby
Benefity
  • 13. plat
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • kariérní růst
  • možnost školení v mateřském závodě v zahraničí
  • školení
  • práce s nejnovějšími technologiemi
  • kvalitní zaškolení