PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-10-354528
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vaší pracovní náplní bude

analýza aktuálního stavu (procesů, pracovních postupů, uspořádání pracovišť, materiálových toků,...), tvorba návrhů na optimalizaci a implementace opatření v analyzované oblasti, zajištění funkčnosti provedených opatření (standardizace, kontrola) , průběžná i výsledná prezentace a vyhodnocení racionalizačních projektů; pro zajištění zastupitelnosti - zavádění a zlepšování metod PI, zejména 5S, TPM, SMED, 3i, měření a normování práce...

Požadavky
  • VŠ nejlépe obor průmyslové inženýrství
  • znalost metod průmyslového inženýrství 5S, SMED, TPM,.... výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka (písemná forma, příležitostně prezentace v AJ)
  • uživatelská znalost MS Office
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • zaškolovací program přizpůsobený úrovní znalostí a zájmu kandidáta
  • práce v atraktivním rychle rostoucím prostředí nadnárodní společnosti
  • dovolená 25 dnů
  • kurzy angličtiny zdarma
  • multiSport karta za 400 Kč/měsíc
  • neomezené volání a 4 GB za 295 Kč/měsíc
  • příspěvek na penzijko 300 – 1 100 Kč/měsíc