PROVOZNÍ TECHNOLOG / PROCESNÍ INŽENÝR s možností ubytování

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-10-348905
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme Technologa nebo Procesního inženýra, který bude zajišťovat realizaci technologické přípravy procesu na směně a zabývat se optimalizací stávajících procesů na nových automatizovaných pracovištích. Dále je potřeba nastavovat parametry strojů pro výrobu dílů, provádět záznamy a revize. Nedílnou součástí také bude vzorkování výrobních nástrojů a procesů a budete zpracovávat vzorkovací protokoly.

Pracujeme ve 12ti hodinovém režimu, tedy budete mít zhruba 15 dní v měsíci volno.

Nástup možný ihned!

Požadavky
  • SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • praxe v oblasti přípravy výroby
  • zkušenosti z automotive velkou výhodou
  • znalosti technologických postupů a čtení technické dokumentace
  • AJ je výhodou, nikoliv podmínkou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • každoroční valorizace platu
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • plat + 20% bonusy