Projektový specialista v oblasti automatizace, Plzeň

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-16-360067
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás elektro? Máte praxi v oblasti elektroautomatizace a domluvíte se anglicky? Nabízíme Vám skvělou příležitost práce s moderními technologiemi a možnost zapojit se do mezinárodních projektů!

Hledáme PROJEKTOVÉHO INŽENÝRA AUTOMATIZACE!

Vaším úkolem bude práce s automatizačními systémy. Na starosti budete mít programování SW aplikací. Čeká Vás provádění akceptačních testů a uvádění zařízení do provozu u zákazníka.

Požadavky
  • SŠ vzdělání (obor elektro)
  • Znalost z oblasti automatizace (PLC, pohony, řídící systémy)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Ochota cestovat
  • Samostatnost
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • bonusový systém Kafetérie
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • moderní jazykové kurzy
  • školení a profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
  • práce s moderními technologiemi
  • firemní akce (team building)
  • vlastní parkovací místo v budově