PROJEKTOVÝ SPECIALISTA | TŘEBÍČ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-16-406201-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi dobrý organizátor a máš rád ve všem pořádek?

Baví tě motivovat lidi, školit a předávat informace?

A k tomu všemu máš ještě uživatelskou znalost programu SAP a domluvíš se anglicky?

Paráda!

Zkus to u nás na pozici PROJEKTOVÝ SPECIALISTA.

Tvým úkolem bude:

  • plánování a řízení projektů školení programu SAP
  • koordinace a komunikace s interními týmy, externími partnery a zákazníky
  • definování cílů projektu, sledování pokroku a zajištění dodržení časových a finančních cílů
  • identifikace rizik a přijímání opatření k minimalizaci jejich dopadu na projekt
  • vedení a motivace týmu k dosažení stanovených cílů a plnění projektových úkolů
  • pravidelné reportování stavu projektů a příprava potřebných dokumentů a prezentací
Požadavky
  • zkušenost s projektovým řízením ( ideálně oblast: IT /SAP)
  • silné organizační a komunikační schopnost
  • znalost metodik projektového řízení (výhodou)
  • AJ - budeš denně používat v komunikaci se zákazníky
  • uživatelská znalost SAPu
  • základní znalost výrobního prostředí
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days
  • roční prémie, výkonnostní prémie
  • flexibilní pracovní doba (možnost pravidelného home office)
  • roční příspěvek 10 000 Kč na služby z oblasti zdraví, kultury, sportu, rekreace a vzdělávání
  • firemní PC, mobil a ostatní vybavení nezbytné k výkonu práce
  • zvýhodněné zaměstnanecké tarify
  • smlouva na dobu neurčitou po půl roce