Projektový specialista, Plzeň, vhodné pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 34 000 Kč
Referenční číslo
9-16-351462
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do plzeňské strojírenské firmy hledáme vhodné kandidáty na pozici PROJEKTOVÉHO SPECIALISTY.

Máte zkušenosti s administrativní podporou projektů z výrobní firmy a chcete se posunout dál? Nebo jste ambiciózní absolvent, který chce nahlédnout pod pokličku projektového řízení? Pak je tato pozice přímo pro Vás.

Projektový specialista bude mít na své pozici na starosti:

  • administraci a koordinování projektů
  • evidenci technické dokumentace
  • práci v systému SAP, který se ve firmě aktuálně zavádí
  • komunikaci napříč odděleními, domlouvání termínů
Požadavky
  • buď SŠ vzdělání s relevantní praxí nebo VŠ vzdělání technického/ekonomického směru bez praxe
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • znalost práce na PC - MS Office

Velkou výhodou bude zkušenost s prací v SAPu.

Benefity
  • nadprůměrné ohodnocení
  • profesní vzdělávání
  • jazykové kurzy zdarma
  • možnost cestování
  • závodní stravování (zaměstnanecký podíl 29 Kč)
  • příspěvek na penzijní pojištění 900 Kč/měs (po zkušební době)
  • 21% platu bonus na Vánoce/dovolenou
  • týden dovolené navíc