PROJEKTOVÝ MANAŽER | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-10-360566
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dodává průmyslovým zákazníkům po celém světě a právě hledá PROJEKTOVÉHO INŽENÝRA SE ZAMĚŘENÍM NA ELEKTRO NEBO MECHANIKU! Řeč je o příjemné, rodinně laděné společnosti v Praze.

Na pozici budete mít možnost:

  • plánovat, řídit a koordinovat projekty od fáze přípravy po fázi realizace
  • jednat se zákazníky a dodavateli
  • kontrolovat vývoj projektů po všech stránkách
  • zodpovídat za průběh projektů interně i externě
Požadavky
  • VŠ vzdělání (mechanika nebo elektro)
  • zkušenost na pozici projektového manažéra minimálně 4 roky
  • organizační a komunikační schopnosti na pokročilé úrovni
  • znalost MS Office, AutoCAD, MS Project
  • nutná znalost SAP
  • plynulá angličtina
  • ŘP sk. B
  • ochota cestovat po republice i do zahraničí
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • vzdělávací kurzy
  • mobil, notebook
  • bezproblémové parkování