PROJEKTOVÝ MANAŽER| TEPLICE

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-10-365270
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pracovní uplatnění v PROJEKTOVÉM MANAGEMENTU? Baví Vás rozmanitost a komplexnost pracovní pozice?

Na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA Vás čekají tyto aktivity:

  • Cenové kalkulace projektů pro poptávky zákazníka
  • Příprava a implementace nových projektů do sériové výroby
  • Řízení technických změn stávajících projektů, včetně s tím spojené administrace
  • Komunikace se zákazníkem, příprava a organizace zákaznických návštěv
  • Komunikace s projektovým managementem a zákaznickými centry v zahraničí
  • Reporting stavu projektů a změn
  • Spolupráce na optimalizaci výrobních procesů
  • Kontrola plnění stanovených cílů
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními v rámci závodu a s odděleními v zahraničních lokacích
Požadavky

Vhodný kandidát/-ka na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER musí splňovat:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • 2 roky zkušeností na obdobné pozici v automotive
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Schopnost analýzy problému a systémového řešení
  • Znalost práce na PC (MS Office, MS Windows, Lotus Notes, internet)
  • Znalost PPAP/VDA/IATF, ostatní metodiky v automotive
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativnost a schopnost motivovat tým
  • Samostatnost, flexibilita, schopnost sebereflexe
  • Praktická spolupráce se zákazníkem BMW výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • jazykové a odborné kurzy
  • týden dovolené navíc
  • stravenky