PROJEKTOVÝ MANAŽER S FJ

Referenční číslo
12-10-366052
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vedení přidělených projektů – zodpovědnost za termíny, technickou správnost a agendu projektů. Spolupráce a komunikace s výrobou, oddělením kvality a technologie při náběhu nových produktů. Péče o zákaznické portály. Vyhodnocování poptávky a projekty od zákazníků. Budete aktivně podporovat zákazníky a výrobu při náběhu projektů. Čeká Vás spoluúčast na zákaznických auditech.

Požadavky
  • znalosti standardů v oblasti automobilového průmyslu
  • nutná aktivní znalost francouzského jazyka (zaměření na francouzské zákazníky)
  • VŠ technického zaměření
  • znalost MS-Office
Benefity
  • 13. mzda
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu (po jednom odpracovaném roce)
  • jazykové vzdělávání (individuální nebo skupinová výuka)
  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)