PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ | TECHNICKÝ VÝVOJ PRODUKTŮ

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 90 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-10-403056-6
Popis pozice

Jsi technický typ, ale zároveň jsi komunikativní a máš chuť částečně proniknout do marketingu? Pak by se ti mohla líbit tahle nová příležitost!

Rozšiřujeme tým o projekťáka/projekťačku, který/á bude zasahovat do technického vývoje produktů, digitalizace (přenosy dat do cloudu) a marketingu.

Bude tě čekat především:

  • řízení projektů v rámci mezinárodního týmu - komunikativní angličtina je MUST HAVE
  • zavádění trendů digitalizace, SMART řešení
  • dohled nad zaváděním nových produktů a technologií do výroby
  • produktový marketing
Požadavky
  • min. ŠŠ vzdělání technického zaměření
  • schopnost komunikovat v AJ na denní bázi
  • zkušenosti s vedením projektů
  • schopnost čtení elektrotechnických výkresů
  • technické myšlení
  • komunikativnost
Benefity
  • dovolená 5 týdnů
  • mobilní telefon a počítač
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost pracovat z domova
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce
  • firemní vzdělávání
  • příspěvek na sport, kulturu a volný čas