PROJEKTOVÝ MANAŽER | OKR. TŘEBÍČ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-398355-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš ŠŠ nebo VŠ technického směru a máš zkušenosti s koordinací projektů alespoň jeden rok? Umíš anglicky a nebojíš se komunikovat?

Pak přesně pro tebe tu máme pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.

Tvým úkolem bude:

  • Zpracování cenových a technických nabídek
  • Přípravě smluv a objednávek, vedení a archivaci dokumentů
  • Vyhodnocování výběrových řízení a vyjednávání o cenách
  • Koordinaci a řízení činnosti jednotlivých zakázek
  • Komunikaci s obchodním oddělením, zákazníky a dodavateli
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru ((stavebním/strojním/elektro oboru)
  • AJ - minimálně úroveň B1 (některá dokumentace je v AJ)
  • MS Office - velmi dobrá znalost hlavně Excel
  • Min. § 5 Vyhlášky 50/1978 Sb. (výhodou)
  • Umět číst v technické dokumentaci je nutností
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 25 dní dovolená + 3 sick days
  • 13. plat
  • automobil i k soukromým účelům
  • příspěvek na stravování
  • MultiSport karta
  • intenzivní odborná školení v ČR i zahraničí
  • hrazené jazykové kurzy
  • mobilní telefon, notebook