PROJEKTOVÝ MANAŽER - mimo automotive

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
4-10-375381
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti projektového managementu? I přes ne příliš příznivou situaci, která nyní panuje kolem nás zvažujete změnu a nebojíte se nových výzev? Jednu pro Vás máme! Hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA do nevýrobní společnosti!

Vaši náplní práce bude zodpovědnost za vedení projektů od A po Z, vedení projektového týmu, řešení problémů, komunikace s dodavateli a obchodními partnery, reporting vedení společnosti... zkrátka zastřešení celého projekt managementu.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti projektového managementu ideálně z oblasti logistiky, případně IT
  • schopnost vést a motivovat tým
  • schopnost stanovit priority a zvládat více úkolů souběžně
  • analytické dovednosti
  • samostatnost při jednání a vyjednávání s dodavateli
  • znalost MS Office
  • AJ výhodou nikoliv podmínkou
Benefity
  • možnost realizovat své nápady na projektech
  • dovolená navíc
  • flexibilní pracovní doba - možný HO po domluvě
  • firemní benefity
  • slevy na firemní produkty
  • stravenky