PROJEKTOVÝ MANAŽER | AUTO K DISPOZICI

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
4-10-406414-1
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti projektového managementu v automobilové firmě? Láká Vás působení v úspěšné výrobní společnosti? Pak už neváhejte a dejte nám o sobě vědet.

Náplň práce:

  • vedení projektového týmu a spolupráce na mezinárodní úrovni
  • realizace změnových řízení a plánování dalších kroků
  • plánování procesů a kapacit
  • vývoj nového produktu a předání ýrobě
  • prezentace projektu a pravidelná komunikace se zákazníkem
  • ekonomické myšlení
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického směru
  • min. 5let praxe na obdobné pozici (ideálně v automobilovém průmyslu)
  • výborná znalost procesů projektového managementu
  • AJ na úrovni min. B2
Benefity
  • 13. mzda
  • vozidlo i pro soukromé účely (dle senority)
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity