PROJEKTOVÝ MANAŽER

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
9-10-399946-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného projektového manažera z oblasti automotive.

Hlavní úkoly:

1) Povedete projekt od A do Z

2) Budete plánovat, řídit a koordinovat projekt

3) Kontrolovat projekt z hlediska dodržování časového a finančního plánu

4) Komunikovat se zákazníkem a dalšími odděleními v rámci závodu, zejména výrobou a engineeringem.

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti projektového managementu alespoň 3 roky
  • Zkušenost z výrobní společnosti - automotive
  • Německý a anglický jazyk (ideální kombinace)
  • Silné komunikační a organizační dovednosti
  • Ochota cestovat
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování / stravenky
  • Kafetérie