PROJEKTOVÝ MANAŽER

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
4-10-368101
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti projektového řízení v automotive společnosti a právě teď uvažujete o změně zaměstnání? Nabízíme skvělou příležitost ve středně velké společnosti, s příjemným pracovním prostředím a fajn lidmi. Hledáme LOKÁLNÍHO PROJEKTOVÉHO VEDOUCÍHO!

Budete zodpovědný za lokální projekty, projektový tým, nastavení a koordinaci výrobních procesů, řešení nastalých problémů ve výrobě, komunikaci s klienty a dodavateli, ale také budete součástí týmu, který bude zodpovědný za rozšiřování výroby!

Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti automotive na obdobné pozici
  • zkušenosti v oblasti projektového řízení, procesního inženýrství
  • silný technický background
  • schopnost jednat a motivovat tým
  • chuť do něčeho nového
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • jazykové kurzy