Projektový manažer

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
9-10-363766
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zvládáte vést projekty od A do Z? Máte technický background a výbornou angličtinu?

Pro jednu rozšiřující se společnost hledáme zkušeného PROJEKTOVÉHO MANAŽERA, který bude:

  • řídit svěřené projekty ze stránky technické, personální a finanční
  • aktivně komunikovat se zákazníkem a ujasňovat jednotlivé požadavky
  • v kontaktu s kolegy z ostatních oddělení - technologie, výroba, kvalita, nákup
  • připravovat realizační plány
  • reportovat zahraničnímu vedení
Požadavky
  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti z výborní společnosti na pozici projektového manažera
  • zkušenosti s vedením projektů od A do Z
  • výbornou znalost anglického jazyka - denní využití
  • velmi dobré organizační a vůdčí dovednosti
Benefity
  • 22 dní dovolené
  • vánoční bonus 50 % z měsíční mzdy
  • smlouva na dobu neurčitou
  • měsíční odměny
  • stravenky
  • notebook, telefon