Projektový koordinátor kvality

Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč
Referenční číslo
4-10-378235
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme motivovaného kandidáta, který má zkušenosti v kvalitě, domluví se anglicky a umí udělat rozhodnutí. Pokud máte zájem být součásní projektového managementu, rádi se s Vámi setkáme! Hledáme PROJEKTOVÉHO KOORDINÁTORA KVALITY!

Vaši úkolem bude koordinace projektů a komunikace se zákazníkem v rámci svěřených projektů, zajištovat všechny části PPAP a změnová řízení u běžících projektů. V rámci agendy budete koordinovat změny u stávajících projektů a řídit nové projekty do fáze výrobního uvolnění.

Požadavky
  • technické vzdělání
  • zkušenosti z automotive společnosti
  • znalost nástrojů kvality (FMEA, PPAP, 8D, APQP, MSA)
  • zkušenosti v oblasti projektového vedení
  • znalost technické dokumentace
  • komunikativní AJ
Benefity
  • roční bonus
  • 25 dnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100Kč
  • pružná pracovní doba