PROJEKTOVÝ INŽENÝR/MANAŽER | MIMO AUTOMOTIVE

Referenční číslo
8-10-406031-2
Popis pozice
  • Podílení se na přípravě a realizaci projektů
  • Úzká spolupráce s projektovým manažerem dané zakázky
  • Tvorba návrhů
  • 2D modelování projektu
  • Technické výpočty
  • Vyhodnocování technických rizik
  • Spolupráce se subdodavateli, oddělením nákupu, konstrukčním oddělením
  • Podílení se při vývoji nových produktů
  • Podpora při realizaci daného projektu
Požadavky
  • Plynulá komunikace v AJ
  • Výhodou je vysokoškolské vzdělání strojního zaměření
  • předchozí zkušenosti s projektovým řízením ve strojírenském průmyslu min. 3-5 let
  • Znalost technických norem, čtení v technické dokumentaci
  • znalost práce v AutoCADu minimálně ve 2D
  • ŘP skupiny B
  • Ochota jezdit na občasné služební cesty i do zahraničí
  • znalost nástrojů pro řízení projektů MS Project a SAP výhodou
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • využití odbornosti a možnost profesního růstu
  • služební notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • 13. plat po zapracování
  • HO dle domluvy