PROJEKTOVÝ INŽENÝR| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-382815
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dodává průmyslovým zákazníkům po celém světě a právě hledá STROJNÍHO PROJEKTOVÉHO INŽENÝRA! Řeč je o příjemné, rodinně laděné společnosti v Praze!

Co by bylo Vaší náplní práce:

  • zajištění projektů dodávek jednotlivých zařízení i složitých technologických linek koncovému zákazníkovi
  • plánování, koordinace a řízení projektů z technického hlediska ve všech jeho fázích
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti (sales, vývoj, konstrukce, výroba, finance)
  • návrh technických řešení zakázek, kontrola a komplementace technické dokumentace
  • monitoring časového a finančního průběhu projektů, závěrečné vyhodnocení
  • komunikace technických detailů se zákazníky
  • analýza a zlepšování procesů, zvyšování kvality výrobků i služeb
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (ideálně strojní)
  • plynulá angličtina PODMÍNKOU!
  • zkušenost s prací na projektech
  • znalost čtení a úprav technických výkresů
  • organizační a komunikační schopnosti na pokročilé úrovni
  • znalost MS Office, AutoCAD, MS Project
  • ŘP sk. B
  • ochota cestovat po republice i do zahraničí na kratší dobu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • vzdělávací kurzy
  • mobil, notebook
  • bezproblémové parkování