PROJEKTOVÝ INŽENÝR | TACHOVSKO

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-10-406136-2
Popis pozice

Máš zkušenost s projektovým managementem a řízení projektů tě baví? Pokud nemáš problém domluvit se anglicky nebo německy a hledáš novou výzvu, tak tato pozice je přímo prot tebe!

Jako PROJEKTOVÝ INŽENÝRÚMANAGER bude tvým úkolem:

  • Správa a kompletní řízení projektů včetně plánování, sledování a kontrola budgetu.
  • Komunikace se zákazníky pro vyjasnění požadavků a potřeb.
  • Úzká spolupráce s kolegy z jiných oddělení pro efektivní realizaci projektů.
  • Práce s výkresovou dokumentací a kontrola správnosti, včetně zohlednění požadovaných změn ze strany zákazníka.
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • komunikativní AJ nebo NJ
  • praxe v projektovém managementu
  • MS Office na velmi dobré úrovni

Pokud jsi šikovným absolventem s kratší praxí, tak se také ozvi!

Benefity
  • 25 dní dovolené
  • bonusy/prémie
  • příspěšvek na stravování
  • vzdělávání/školení
  • příspvek na penzijní pojištění