PROJEKTOVÝ INŽENÝR S AJ - mimo automotive!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
11-10-367683
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi technicky orientovaný člověk se znalostí práce v AutoCadu? Máš kreativní myšlení a rád se pobavíš s kolegy, dodavateli i zákazníky na téma technického zadání projektu a jeho úprav? Jsi organizační typ, který zajistí, aby vše šlapalo podle zadaného harmonogramu?

Potom se nám ozvi! Čeká Tě různorodá práce, kde využiješ vlastní nápady, technický background a komunikativní angličtinu!

Tvé úkoly na pozici PROJEKTOVÝ INŽENÝR S AJ:

  • Komplexní příprava nových systémů větrání, vytápění a chlazení domů
  • Konzultace technických řešení, projektů od zákazníků a obchodních partnerů
  • Koordinace fází vývoje, výroby + členů týmu
  • Spolupráce na zavádění nových výrobků do sériové výroby
  • Jednání s dodavateli i zákazníky
  • Úzká spolupráce s projektovým a produktovým manažerem
  • Školení v ČR i zahraničí
Požadavky
  • Min. SŠ technického směru – strojní nebo stavební
  • Aktivní angličtina - přednášky, školení, porady, zákazníci, dodavatelé
  • Práce s programem AutoCAD - 2D
  • Balíček MS Office
  • Ochota cestovat - ČR i zahraničí
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Výhodou:

  • Zkušenost s návrhem a montáží systémů větrání, vytápění a chlazení
  • Orientace v moderních systémech elektroniky a komunikace
  • Prezentační dovednosti
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce se špičkovými technologiemi
  • Kurzy angličtiny
  • Obědy na pracovišti
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Možnost okamžitého ověření návrhů při stavbě prototypů a měřením v akreditované laboratoři
  • Odborná školení a rozvoj