PROJEKTOVÝ INŽENÝR| PROCESNÍ INŽENÝR| PLASTY

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-10-368082
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti a znalosti o technologii vstřikování plastů? Hledáte zaměstnání v oblastech PROCESNÍHO INŽENÝRSTVÍ, PROJEKTOVÉM MANAGEMENTU NEBO TECHNOLOGII?

Máme pro Vás pracovní příležitosti, kde budete mít prostor se vyslovit jaká z výrobních oblastí Vám je blízká a které byste se chtěli věnovat ve své budoucí profesní kariéře.

Stačí nám zaslat Váš životopis, rádi se s Vámi spojíme!

Požadavky
  • SŠ vzdělání - ideálně technického zaměření
  • znalost a zkušenosti s technologií vstřikování plastů
  • zkušenosti z výrobní společnosti
  • komunikativní angličtina
  • být aktivním řidičem sk. B
Benefity
  • platové ohodnocení podle zkušeností
  • penzijní / životní pojištění po jednom roce u firmy * školení, jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování