Projektový inženýr kvality, Ostrov u Stříbra

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-10-354754
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného inženýra kvality, který bude mít na starosti řízení projektu kvality v NON-AUTOMOTIVE výrobní firmě . Chcete se stát součástí nově vzniklé pobočky úspěšné americké firmy, jejíž výroba se pyšní novou automatizovanou výrobou? Přihlaste se!

Projektový inženýr kvality zde bude mít na starosti:

  • pravidelný kontakt se zákazníkem, řešení jeho zpětné vazby
  • dohled nad stavem kvality v rámci speciálních projektů
  • komunikace s projektovým managementem
  • analýza výstupů, implementování opatření pro budoucí projekty
  • řízení dodavatelské kvality pro určité projekty

a spoustu dalšího...

Požadavky
  • SŠ/VŠ technického zaměření - ideálně strojní
  • minimálně 5 let zkušeností v oblasti kvality, projektového řízení nebo konstrukce s přesahem do kvality
  • znalost regionálních předpisů v oblasti kvality
  • zkušenost s účastí na interních nebo externích auditech
  • hluboká znalost standardů a odborná znalost managementu kvality
  • angličtina pro bezproblémovou komunikaci
  • silné komunikační a prezentační dovednosti
  • pokročilá znalost MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu 2,5 na km
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • roční bohusy
  • obědy ZDARMA
  • systém CAFETERIE