PROJEKTOVÝ INŽENÝR KVALITY | MLADOBOLESLAVSKO

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
11-10-400295-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro významného klienta působícího v oblasti automobilového průmyslu hledáme projektového specialistu za oblast kvality.

Co budete mít na pozici PROJEKTOVÝ INŽENÝR KVALITY na starosti?

  • plánování kvality a testů v rámci vývoje produktů a procesů souvisejících s projektem
  • spolupráce na náběhu nových projektů do sériové výroby v závodech
  • koordinace vzorkování (sestava modulů a jednotlivých dílů)
  • moderování, provádění systémové FMEA
  • interní a externí audity
  • rozvoj systému řízení jakosti, spolupráce při zavádění systémů QM v nově založených dceřiných závodech
  • analýza nákladů na kvalitu
  • vývoj technik kvality specifických pro daný výrobek
  • stanovení cílů kvality
  • příprava nabídek pro oddělení řízení jakosti v reakci na dotazy zákazníků
  • podpora ostatních oddělení a závodů za oblast kvality, školení v oblasti kvality
  • podpora zákazníků a dodavatelů
  • podpora procesů neustálého zlepšování
  • služební cesty
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • znalost AJ pro denní komunikaci (min. B2), NJ výhodou
  • zkušenosti v oblasti kvality (znalost procesů od poptávky zákazníka až po dodání výrobku)
  • zkušenosti s audity
  • aplikace statistických metod
  • vyjednávací dovednosti
  • proaktivní, nadšený a samostatný přístup k práci
  • ŘP skup. B
Benefity

Možnost Home Office až 50%

5 týdnů dovolené

Odborná a jazyková školení

Příspěvek na penzijní připojištění

Dotované závodní stravování