PROJEKTOVÝ INŽENÝR | TOOLING

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
8-10-406432-1
Popis pozice

Náplň práce:

  • řízení a koordinace projektů
  • koordinace designu vstřikovacích nástrojů s externími i interními designéry
  • řízení a koordinace výroby vstřikovacích nástrojů u externích dodavatelů
  • zpracování cenových nabídek
  • komunikace se zákazníky
  • tvorba projektové dokumentace
Požadavky
  • strojírenské vzdělání nebo odpovídající praxi
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s projektovým řízením
  • znalost procesu vstřikování plastů výhodou
  • znalost APQP, PPAP, FMEA
  • ochota cestovat (občasné zahraniční pracovní cesty)
Benefity
  • přátelské rodinné prostředí
  • stravenky (THP - 60 Kč, lidé pracující na směny 80 Kč)
  • pololetní a vánoční bonus dle hospodaření firmy
  • po 3 letech u společnosti dovolená navíc