PROJEKTOVÝ INŽENÝR | ABSOLVENT VŠ CHEMIE / STROJNÍ

Referenční číslo
8-10-405421
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste absolventi VŠ oboru v oblasti chemického, chemicko technologického nebo strojního směru? Rádi byste uplatnili své vzdělání a nastartovali kariéru s možným růstem?

  • Z počátku byste se podíleli na již zajetých projektech, časem byste ale nové projekty již převzali a vedli samostatně (garantovaný kariérní růst!)
  • hledali byste nové technologie a postupy
  • Optimalizace procesů ve výrobě
  • setkání se s různými oblastmi výroby (časem by byla přiřazena oblast vám šitá na míru)
Požadavky
  • komunikativní znalost AJ
  • VŠ technického, strojního nebo chemického směru
Benefity
  • kariérní růst (Project manager)
  • program vzdělávání
  • 1 týden dovolené navíc
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní a kapitálové pojištění
  • nadstandardní lékařská péče, včetně lázeňských ozdravných pobytů
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • příspěvek na rekreaci dětí atd.