PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-18-361982
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nastartujte svojí kariéru v projektovém managementu! Chcete uplatnit své vzdělání ve výrobní společnosti (automotive), přitom občasně cestovat a pilovat němčinu či angličtinu? Pozice Supervizora/Junior Project Managera čeká právě na Vás.

Vaším úkolem bude:

  • pomoc při realizaci zadaného projektu v souladu s kalkulací projektu, smlouvou a časovým harmonogramem
  • pomoc při organizaci výstavby nových linek a zařízení
  • kontrola dodavatelů z hlediska kvality dodávky
  • kontrola průběhu výroby a montáže dodávaného zařízení
  • vedení veškeré k tomu potřebné dokumentace
  • komunikace se zákazníkem a dodavateli
Požadavky
  • SŠ technické vzdělání (VŠ výhodou)
  • samostatnost a logický úsudek
  • komunikativní znalost NJ či AJ
  • organizační a komunikační schopnosti ( komunikace se zákazníkem/dodavateli)
  • schopnost aktivně se podílet na řešení případných technických komplikací
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost proti stresu
  • čtení výkresové dokumentace
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Benefity
  • jazykové kurzy
  • pracovní dobadocházkový fond
  • masáže na pracovišti