Projektový Administrátor - výrobní společnost

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-364987
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti se zpracováním dat? Čísla a reporty jsou vaší zálibou?

Budete podporou pro projektové týmy z hlediska zpracování dat a reportů.

Jelikož budete pracovat v mezinárodním prostředí, angličtina bude Váš denní chleba. A co dalšího na Vás čeká?

  • Shromažďování dat k projektům
  • Zpracování kalkulací k projektům
  • Reporting
  • Support pro projektové týmy, manažery z různých zemí
  • Monitorování kvality dat
Požadavky
  • Zkušenosti z obdobné pozice či z controllingu
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Pokročilá úroveň práce v MS Office - Excel
  • Praxe v automotive výrobní společnosti výhodou
  • Technický background výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní sick days
  • Příspěvek na dopravu (2,80 Kč/km dle reálně ujetých kilometrů)
  • Závodní stravování - hrazený oběd
  • Multisport karta
  • Benefitní Sodexo flexipas karta
  • Cizojazyčné kurzy
  • Firemní aktivity