Projektant | Technologická zařízení | Centrum Prahy!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-10-367599
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás strojírenská oblast a umíte pracovat v AutoCAD? Hledáme STROJNÍHO PROJEKTANTA!

Rozšiřuje se menší tým projektantů v centru Prahy v rámci mezinárodní inženýrské společnosti. Budete pracovat mj. na vypracování dokumentace potrubních rozvodů ve všech stupních projektové dokumentace.

Náplň práce:

  • Koordinace návrhu potrubních rozvodů s ostatními profesemi v rámci multiprofesních projektů
  • Vypracování návrhových specifikací technologických zařízení (nádrže, výměníky, čerpadla, apod.)
  • Pevnostní výpočty potrubních tras a návrh jejich uložení
  • Vypracování návrhů jednoduchých ocelových konstrukcí pro uložení potrubních tras

Příprava technické specifikace pro nabídky v oblasti potrubních rozvodů a technologických zařízení

  • Účast na koordinačních schůzkách se zákazníkem v průběhu vypracování dokumentace
  • Technická podpora v rámci montáže potrubních rozvodů, jejich zkoušek a uvádění do provozu
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (ideálně STROJNÍ)
  • PODMÍNKOU je znalost AutoCAD
  • Znalost AJ (komunikativní úroveň
  • VÝHODOU bude znalost 3D projektování v PLANT 3D nebo E3D
  • VÝHODOU znalost SW AutoPIPE
  • Zkušenosti z oblasti procesního průmyslu (chemie, energetika, plyn, farmacie) VÝHODOU
  • Uživatelská znalosti PC, MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota cestovat (jednou za čas)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Možnost občasné práce z domova
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost práce v zahraničí
  • Jazykové kurzy
  • Profesní růst a vzdělávání