PROJEKTANT ELEKTRO nebo MaR | 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Referenční číslo
19-10-395101
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici Projektant elektro?

Máte zkušenosti s prací v programu EPLAN nebo podobném SW?

Pak hledám právě Vás!

  • řešení technických problémů na stavbě, identifikace závad, chyb v projektu s šéfmontérem
  • vytváření projektové dokumentace v profesích elektro, MaR, ŘS (slaboproudy)
  • tvorba dokumentace pro realizaci, skutečný stav, studie, výpočty
  • spolutvorba kalkulací
  • komunikace s klientem a koordinace s ostatními projektovanými profesemi a s dodavateli
  • dle schopností možnost spolupráce na zkouškách instalace celého díla
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání v elektrotechnickém nebo příbuzném směru
  • praxe na obdobné pracovní pozici
  • vyhláška 50 §6 nebo výše
  • povědomí o elektrotechnice a základy projektování
  • zkušenosti s prací v EPLAN či podobném SW výhodou
  • řidičský průkaz B, aktivní řidič
Benefity
  • služební telefon, notebook, služební vozidlo
  • 3 sick days
  • možnost dalšího vzdělávání, školení, teambuldingy
  • občerstvení na pracovišti
  • občasný home office
  • práce na HPP, předpoklad dlouhodobé spolupráce