Projektant | ELEKTRO| AŽ 65.TIS | PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-10-406543-1
Popis pozice

Na pozici ELEKTRO PROJEKTANT/ELEKTROPROJEKTANTKA bude tvým úkolem:

  • Navrhování technologických řešení pro automatizované linky a produkty
  • Implementovat změny do produktu dle přání zákazníků
  • Zpracování data do SAPu
  • Komunikace s kolegy a zákazníky napříč Evropou
  • Vyhledávat možnosti pro optimalizaci produktů
  • Podílet se na inovativních projektech
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost 3D programů
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • předchozí zkušenost s elektro plánováním
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • občasné HO
  • prémie/bonusy
  • dotované stravné
  • příspěvek za doporučení nového kolegy
  • příspěvky na volnočasové aktivity a zdraví
  • jazykové kurzy
  • firemní akce a teambuildingy během roku
  • příspěvek na penzijní pojištění