PROJECT MANAGER | automotive | až 80 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-377933
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Významná světová společnost v oblasti průmyslové automatizace hledá PROJEKTOVÉHO MANAŽERA na projekty v automotive!

Vyhovuje Vám denní využití angličtiny a mezinárodní prostředí plus občasné cestování? Pozice zahrnuje rozsáhlou interakci s prodejem, systémovým inženýrstvím, vývojem produktů a dalšími členy vícefunkčních týmů zaměřených na dodávky nových či stávajících produktů klientům.

Monitorovali byste projekt od zahájení až po doručení. Projekty jsou zadávány, nebudete mít na starost nové akvizice.

Požadavky
  • Bakalář či VŠ (technika, projektový management, ekonomie)
  • Velmi dobré znalosti angličtiny PODMÍNKOU
  • Prokazatelné zkušenosti s řízením projektů
  • Pokročilá znalost MS Project a MS Office
  • Obchodní a finanční myšlení
  • Efektivní spolupráce s týmy
  • Zkušenost s nastavováním finančního budgetu VÝHODOU
  • Certifikace PM 800, standardy PMI, PMP VÝHODOU
Benefity
  • Roční bonus
  • Dovolená 5 týdnů
  • 5 Sick Days
  • Flexibilní pracovní doba, možnost Home office
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Plně hrazené skupinové životní pojištění
  • Stravenkový paušál
  • Občerstvení na pracovišti
  • Speciální lékařská péče pro zaměstnance
  • Propracovaný system vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářích