PROJECT ENGINEER | JUNIOR/SENIOR

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-10-404146-5
Popis pozice

Máš ideálně strojní vzdělání? Baví tě projektové řízení? Hledáš novou pracovní výzvu mimo automotive?

Tak čekám na tvůj životopis!

Tato pozice je vhodné také pro šikovné absolventy/ky, kteří by rádi nastartovali svoji kariéru v perspektivní firme!

Na pozici PROJECT ENGINEERA bude tvým úkolem:

  • Správa a řízení přidělených projektů, jejich plánování a sledování, správa budgetu
  • Komunikace se zákazníky, vyjasnění si požadavků
  • Úzká spolupráce s dalšími kolegy
  • Práce s výkresovou dokumentací, kontrola správnosti a zanesední požadovných změn ze strany zákazníka
Požadavky
  • technické vzdělání- ideálně strojní
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost výkresové dokumentace
  • praxe v projektovém řízení

Pokud nemáš přímou zkušenost z prjektového řízení a jsi šikovný absolvent/ka, tak se také ozvi!

Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění