PROJECT COORDINATOR, SW development (Feature Engineer)

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-16-368166
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Feature engineer je klíčovým hráčem ve spolupráci mezi Product Owners, Development týmem & Businessem. A co bude vhodný kandidát dělat?

  • Převádět požadavky ze strany businessu na IT funkcionality, koordinace následných technických řešení.
  • Spravovat procesy správy změn, incidentů a problémů pro IT komponenty.
  • Zajišťovat, aby zabezpečení a dodržování předpisů v IT bylo v pořádku a podle pravidel.
  • Udržovat si co možná neaktuálnější široký rozhled v rámci vlastního Businessu, ale také v rámci techických/IT možnostích; tzn. sledovat aktuální a nastupující trendy a výhledy.
  • Ze strategického obchodního a IT kontextu přinášet podrobný plán implementace.
Požadavky
  • Praktické a hluboké zkušenosti s implementací nebo konzultacemi k ERP systémům jsou velkou výhodou (SAP, Workday, Peoplesoft ...).
  • Zaměření na výsledky, dovednosti v řešení problémů, schopnost najít kreativní způsoby řízení pokroku a odstraňování překážek.
  • Silné komunikační a prezentační schopnosti.
  • Organizační dovednosti, vynikající schopnost určit, co je třeba udělat jako první.
Benefity
  • Práce na unikátních projektech s globálním dopadem.
  • Poskytnutí prostor pro vlastní soukromé projekty - 3D tiskárna a laboratoř.
  • Individuální rozpočet pro vaše vzdělání.
  • Flexibilní pracovní doba - náš klient věří, že víte nejlépe kdy jste nejproduktivnější.
  • Další výhody jako jsou jazykové kurzy, iPhone 11, karta MultiSport, program Cafeteria ...