PROGRAMÁTOR VE VÝROBĚ | 1 SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
34-16-405437-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme nového kolegu na pozici Programátor pálicích strojů

Pokud máte vzdělání ve strojírenském oboru a zkušenosti s programováním CNC strojů, pak můžete být právě tím, koho hledáme!

Náplň práce:

  • programování pálicích strojů (JetCam, Lantek)
  • práce s výkresy
  • plnění výrobních plánů
  • práce na 1 směnu
Požadavky
  • Minimálně středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Praxe s programováním CNC strojů a práce s technologickými systémy (JetCam, Lantek).
  • Znalost práce s kancelářskými aplikacemi, včetně Word, Excel, a Teams.
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Možnost zvýšení kvalifikace a možnost dalšího vzdělávání
  • MULTISPORT karta