Programátor RPA

Plný úvazek
Mzda
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
118-16-401946
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Odpovědnosti:

  • Vývoj a implementace robotů na Power Platformě
  • Zjednodušování procesů u zákazníka
  • Technické a implementačně řízení projektů u zákazníka
  • Návrh řešení u zákazníka
  • Spolupráce v přípravě na nabídce po technické stránce
  • Rozvoj RPA platformy u zákazníka i interně ve společnosti
Požadavky

Požadované znalosti:

  • MS Power Platform Desktop
  • Znalost cloudových služeb M365 a Azure v Power Platform oblasti
  • Obchodní myšlení, porozumění potřebám zákazníka
  • Komunikační dovednosti
  • Analytické a vývojové dovednosti v jazycích Microsoft

Plus:

  • Znalost MS SQL
  • Další programovací jazyky
  • Zkušenosti s prací pro státní správu
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni
Benefity

Proč bys měl nastoupit k nám:

  • Máme velmi zajímavé zákazníky.
  • Ročně dokončíme kolem 200 projektů. Určitě se v pár z nich najdeš.
  • Oceňujeme kreativitu a inovace. A nejen poplácáním po ramenou.
  • Nebudeš kolečkem v soustrojí. Můžeš posunout firmu a ovlivnit spoustu věcí.
  • Budeš obklopen sympatickými a vstřícnými kolegy, kteří rozumí své práci. Určitě se od nich hodně naučíš.

Co nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení, závislé na Tvém výkonu a dosažených certifikacích
  • osobní rozvoj, pestré možnosti vzdělávání
  • možnost práce z domova
  • inspiraci u kolegů v zahraničí