PROGRAMÁTOR ROBOTŮ ABB | ABSOLVENT | 70 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
2-10-406280
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Říkají ti něco slova jako ABB, FANUC, případně jiný robotický systém a víš jak s nimi pracovat? Pak jsi náš člověk!

Hledáme šikovného člověka na pozici Programátora robotů, který chce využít své znalosti a nevadí mu krátkodobě cestovat.

Tvoje náplň práce bude:

  • Programování průmyslových robotů FANUC a ABB (programování trajektorií, programování komunikace s PLC a ostatními periferiemi, ladění kvality, zkušební výroba, doprovod výroby do předání zařízení zákazníkovi)
  • Komunikace s ostatními členy týmu
  • Realizace projektů v rámci České republiky a Slovenska
  • Testování dosahů robota v simulačních SW (podpora konstrukce)
  • Uvádění linek, strojů a zařízení do provozu u odběratelů
  • Tvorba manuálů a dokumentace
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání strojního nebo elektro směru
  • Přehled v robotizaci, průmyslové automatizaci
  • Praxe 1 rok s programováním ABB a FANUC robotů
  • Praxe s programováním 4- nebo 6-osých robotů
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Bonusy 10 % z obratu firmy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobilní telefon a notebook
  • Možnosti home office
  • Stravenky
  • Multisport karta