PROGRAMÁTOR PLC - SIEMENS - AŽ 75 000 Kč!!

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
11-21-326822
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš 2 až 3 roky praxe v programování a oživování automatických či poloautomatických strojů PLC, ideálně značky Siemens nebo Bosch? Umíš programovat v portálu TIA? Znáš roboty FANUC, ABB nebo OMRON?

Potom jsi náš člověk a my Tě umíme náležitě ocenit!

Co Tě čeká na pozici PROGRAMÁTOR PLC:

  • Programování PLC značky Siemens
  • Výběr vhodných komponentů pro dané zařízení + návrh řešení programu ve spolupráci s konstrukčním oddělením
  • Tvorba vizualizace, sběr dat a SW k navrženým zařízením (Simatic, Allan Bradley...)
  • Tvorba dokumentace k zakázce + aktualizace na základě pozdějších změn v procesu výroby a montáže
  • Spolupráce s týmem v průběhu realizace
  • Zodpovědnost za testovací proces ve výrobě
  • Komunikace se zákazníkem a občasné výjezdy k němu
Požadavky
  • Praxe na obdobné pozici 2 - 3 roky
  • Schopnost programování PLC značky Siemens či Bosch
  • Znalost práce v prostředí TIA portálu
  • Mírně pokročilá znalost AJ

Výhodou:

  • Základní znalost MySql, JavaScript, SCADA
  • Znalost robotů Fanuc, ABB, OMRON
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy
  • Mobil
  • Dotované firemní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Hrazené firemní akce