PROGRAMÁTOR PHP s AJ | Homeoffice

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-16-350330
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

Baví tě tvorba webu a jsi schopen komunikovat v AJ? Potřebujeme dobrou znalost PHP a CSS. Samozřejmě také všeho ostatního co k pořádnému webu patří Jquery, Javascript, HTML.

Potřebuješ pro své nejlepší výkony homeoffice? Není problém, u nás můžeš pracovat z domova podle potřeby. Chceš na celé léto odletět na druhou stranu světa a přitom neplýtvat dovolenou? I na tomhle se dá určitě domluvit.

I na Vysočině se můžou být zajímavé možnosti v IT!

Požadavky
  • praxe na stejné či podobné pozici velkou výhodou
  • znalost AJ alespoň od úrovně B1
  • znalost programovacího jazyka PHP a webových technologií
  • aktivní a samostatný přístup k práci
Benefity
  • práce na Home Office
  • možnost výběru neplaceného volna v neomezené míře