Programátor .NET / C# / SQL

Referenční číslo
4-10-342664
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte velmi dobrou znalost C#, .NET a zkušenosti s webovými službami (WSDL) a znáte webové technologie (HTML, CSS, JavaScript, Ajax)?

Pak neváhejte, máme nabídku přímo pro Vás!

Hledáme Programátory .NET / C# / SQL !!!

Vyšim úkolem bude vývoj webových aplikací na platformě .NET

Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání, praxe alespoň 2 roky
  • velmi dobrá znalost C#, ASP .NET
  • zkušenosti s webovými službami (WSDL)
  • znalost webových technologií (HTML, CSS, JavaScript, Ajax)
  • základní znalost MS SQL
  • schopnost pracovat v týmu
  • flexibilita a schopnost učit se novým věcem
  • dobrá znalost angličtiny
  • výhodou znalost prostředí MS Visual Studio
Benefity
  • příjemné pracovní prostředí
  • služební telefon také k soukromým účelům
  • pravidelná školení
  • pružná pracovní doba