PROGRAMÁTOR JAVA I/II, 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-16-354284
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme si vědomi toho, že dobrých kandidátů v IT oboru je nedostatek. Pokud mezi ně patříte i Vy a aktuálně uvažujete o změně, přečtěte si, co vše Vám na pozici JAVA PROGRAMÁTOR nabízíme my!

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • vývoj webových aplikací
  • vývoj aplikací pro zpracování naměřených dat
  • spolupráce na vývoji SW s kolegy v zahraničních závodech
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání
  • AJ pro denní využití
  • znalost programování v JAVA vítána, AngularJS, evtl. C++ s ochotou naučit se JAVA
  • znalost databázových systémů

Pokud umíte nebo znáte, je to Vaše velké PLUS :

znalost týmových metod vývoje softwaru

znalost NJ

znalost JavaScript

znalost webových technologií (HTML/HTML5, CSS)

praxe v oboru vývoje SW

Benefity

Co nabízíme:

13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)

Čtvrtletní a roční prémie

Bonus za práci bez absence 15.000,-Kč/rok

Cafeterie 8.000,-Kč/rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby

5 týdnů dovolené

Zkrácená pracovní doba 37,5 hodin/týden

Flexibilní pracovní doba

Možnost částečného home office

Vysoké investice do vzdělávání zaměstnanců – stáže v zahraničí, odborná školení, jazykové kurzy, soft skills

Podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 5.000,-Kč/měsíc

Bezúročné půjčky na bydlení do 200.000,-Kč

Příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč/měsíc

Zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu

Stravování v areálu firmy, obědy za 20,-Kč

Příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč

Firemní mateřská školka