PROGRAMÁTOR CNC | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Referenční číslo
11-10-354475
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Umíš programovat CNC stroje pro zakázkovou výrobu? Znáš stroje TRUMPF a také laser a ohraňovací stroj? Upravíš si výkres v AutoCADu? Chceš u práce i přemýšlet a předávat své nápady vedení? Potom zareaguj na novou pozici:

PROGRAMÁTOR CNC pro zakázkovou výrobu

Náplň práce:

  • programování a obsluha CNC strojů značky Trumph
  • tvorba provozní a technické dokumentace CNC
  • zjišťování příčin nejakostní výroby a spolupráce na jejich odstraňování
  • zaškolování nových operátorů
Požadavky

Co potřebuješ?

  • praxi v programování CNC
  • znalost ohraňovacího stroje a laseru
  • znalost technologie TRUMPF velkou výhodou
  • využiješ kreslení v AutoCADu / Inventoru
  • budeš si sám řídit pracovní tempo a zodpovídat za konečný výrobek
Benefity
  • práce se špičkovými technologiemi
  • zdarma kurzy angličtiny
  • obědy a občerstvení na pracovišti za hubičku
  • dobré platové ohodnocení a další profesní růst v oboru