PROGRAMÁTOR CNC | TŘEŠŤ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 43 000 Kč
Referenční číslo
6-10-395211
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě programování CNC strojů a zároveň by jsi chtěl být i u vytváření technologických procesů?

Pak pozice PROGRAMÁTOR CNC je to pravé pro tebe!

Tvým úkolem bude:

  • programování a seřizování dvouvřetenových CNC soustruhů
  • tvorba technologických postupů v oblasti výroby, kontrola jejich dodržování, pravidelná revize
  • příprava, vývoj a zavádění nových produktů do výroby, testování ve výrobě
  • aktivní práce na optimalizaci výrobních procesů, detekce problémů
  • návrhy řešení výroby atypických produktů
  • tvorba návrhů ke zlepšování efektivity a produktivity na jednotlivých pracovištích
  • udržování kontaktů s dodavateli obráběcích nástrojů
  • spolupráce s pracovníky výroby.
Požadavky
  • SŠ - technického zaměření, nejlépe z obou strojírenství
  • ideálně 3 roky praxe na obdobné pracovní pozici
  • znalost softwaru CAM podmínkou / CAD výhodou
  • orientaci v technické dokumentaci a znalost vytváření technologických postupů na odpovídající úrovni
  • základy komunikace v AJ
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • výuka anglického jazyka zdarma
  • možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
  • zvýhodněné telefonní tarify O2
  • další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby našich obchodních partnerů...)