PROGRAMÁTOR CNC | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-10-386693
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáš se v NC a CNC strojích? Umíš je programovat? To moc rádi slyšíme! Do strojírenské výroby v Budějcích totiž sháníme Programátora CNC strojů.

Jak by vypadala tvoje práce? Zázemí bys měl v kanceláři, kde by se odehrávala tvá hlavní pracovní náplň, ale spoustu času bys určitě trávil i ve výrobě a pomáhal operátorům s obsluhou mašin, říkal jim co a jak.

Jak teda v bodech shrnout tvůj pracovní den?

  • Programování v CAD/CAM systému
  • Práce na CNC strojích Heidenhain a Fanuc
  • Práce na technologické dokumentaci pro CNC obrábění

To vše při pružné pracovní době, práce je na jednu směnu.

Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s programováním NC/CNC strojů
  • Praxe s Heidenhain nebo Fanuc výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci a její tvorbě
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Různé finanční odměny a prémie
  • Dotované stravování
  • 3 dny Sick days
  • Jazykové kurzy
  • Firemní oděvy