Programátor CAM

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
11-21-347103
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete uplatnit své zkušenosti s programy CAM? Vyznáte se v technické dokumentaci? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • komunikace s vedením projektů a oddělením konstrukce
  • generování programů na základě příchozích modulů a dat z konstrukce
  • archivace vytvořených programů a projektů
  • zpracování technologie a programů pro CNC stroje
Požadavky
  • SŠ technického směru
  • znalost programů CAM (Work NC, SURFCAM, EdgeCAM, apod.)
  • orientace a znalost čtení v technické dokumentace
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
Benefity
  • 13. mzda ke konci roku bez ohledu na pozici
  • odpovídající ohodnocení
  • závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • zajímavé finanční podmínky s motivační složkou
  • propracovaný systém benefitů
  • kurzy a školení

závodní stravování

  • dlouhodobá perspektiva