PROGRAMÁTOR C# | Vhodné pro absolventy! | 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-16-401694-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš ukončenou střední nebo vysokou školu a hledáš svou první práci v IT? Můžeš se pochlubit školními nebo soukromými projekty v programování? Umíš programovat přímo v C#?

Tak čti dál!

Jsme mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky a hledáme novou posilu do týmu! Rádi zaučíme i čerstvého absolventa!

Projekty, na kterých pracujeme, jsou dlouhodobějšího rázu, ale i nárazové, které pokrývají danou potřebu nebo problém. Nejčastěji se jedná o programy, které pomáhají sjednotit procesy ve společnosti.

Technologie, které také využíváme: Azure, Docker, Kubernetes, CI/CD, App Service, GIT

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání se zaměřením na IT
  • praktická zkušenost s programováním (počítají se i soukromé nebo školní projekty)
  • výhodou pokud umíš programovat přímo v C# a .NET
  • angličtina alespoň na pasivní úrovni - e-mailová komunikace, čtení dokumentů a manuálů
Benefity
  • 13. mzda
  • možnost home office (2 - 3 dny v týdnu po zaučení)
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 200 Kč/den
  • příspěvek na soukromé životní pojištění
  • notebook a mobilní telefon
  • vzdělávání a školení