Programátor C++ - menší společnost

Referenční číslo
20-16-366300
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro menší společnost, přesto mezinárodního charakteru hledáme Programátora C++

Váš budoucí zaměstnavatel je jedním z předních evropských výrobců řídicích systémů pro tramvajové provozy se zákazníky v Evropě, Severní Americe, Austrálii a Číně.

Společnost se zabývá vývojem software od firmware pro embeded zařízení po desktopové a webové aplikace. Portfolio aplikací je široké, přes bezpečnost, routing, optimalizaci, až po vizualizace, včetně IoT, sběru technologických dat a jejich ukládání do cloudu. Projekty pokrývají nejen evropský, ale i mezinárodní trh.

Popis práce

  • vývoj systému
  • upgrade stávající vizualizace ve frameworku Qt
  • rozvoj a vylepšení aplikačního serveru v C++ a Qt
  • vývoj nových micro-services v jazycích C++ a Rust
  • rozmanitá a zajímavá práce na mezinárodních projektech
  • časté cesty do zahraničí
Požadavky

Požadavky

  • znalost C++ na pokročilé úrovni, znalost knihovny Qt výhodou
  • aktivní používání Python, SQL
  • znalost jazyka Rust výhodou
  • základní administrace OS Linux
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni pro mezinárodní projekty
  • analytické myšlení
  • účast na open source projektech velkou výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeteria
  • stravenky
  • 13. plat
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • příjemný přátelský tým
  • prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • jistota zaměstnání v zavedené prosperující společnosti
  • další interní benefity a firemní výhody