Programátor C# junior

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
16-16-375714
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš příležitost pro profesní růst a nasbírání zkušeností se C# a SQL?

Exkluzivně nabízíme pozici Programátor C# junior do brněnské rodinné, ale rozrůstající se společnosti, kde individuální přístup, neformální atmosféra a přátelský kolektiv hraje prim!

Dostaneš prostor realizovat své nápady a myšlenky. Budeš mít příležitost pracovat pro společnost vyvíjející SW pro výrobní firmy, ale i komplexní ERP systémy.

Na čem budeš pracovat?

  • budeš realizovat uživatelské rozhraní aplikací
  • budeš pracovat s daty na SQL serveru
  • budeš analyzovat požadavky a navrhovat řešení
Požadavky

Co by ti nemělo chybět?

  • IT vzdělání úrovně SŠ/VŠ
  • předchízející zkušenost práce s C#
  • analytické myšlení
  • znalost SQL bude tvou výhodou
  • znalost anglického jazyka pro čtení technické dokumentace
  • chuť se učit, rozvíjet a růst
Benefity

Co ti nabízíme?

  • flexibilní pracovní doba
  • přátelský pracovní kolektiv
  • možnost profesního růstu, vzdělávání a získávání zkušeností
  • individuální přístup
  • stravenky