PROGRAMÁTOR C++

Referenční číslo
4-16-352223
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovného programátora C++, který by zapadl do našeho pohodového týmu.

  • Budete vyvíjet software v C++ pro Windows nebo Linux.
  • Budete součástí týmu SW vývojářů, architektů a testerů, vyvíjecích aplikace používané zákazníky po celém světě.
  • Budete rozvíjet a udržovat současné softwarové řešení zákazníka nebo navrhovat a realizovat nové.
  • Budete komunikovat anglicky v rámci mezináodního týmu

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • znalost anglického jazyka B1/B2
  • znalost C/C++ a prostředí Visual Studia 2010 a vyšší
  • znalost vývojového cyklu software
  • rozumět a mluvit anglicky
  • ochota pracovat v týmu
Benefity
  • flexibilní pracovní doba,
  • 5 týdnů dovolené a 2 sickdays za rok
  • home office
  • neformální prostředí
  • profit share program (roční odměny)
  • stravenky
  • notebook i pro soukromé účely
  • interní workshopy, výuka angličtiny,

masáže, fotbálek, firemní sport, skupinové teambuildingy, celofiremní akce, …