PROGRAMÁTOR C++

Referenční číslo
12-16-351428
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovného programátora C++, který by doplnil tým, který vyvíjí platformy.

  • budete programovat nové moduly
  • budete refactorovat a provádět údržbu
  • buete součástí mezinárodního týmu
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • znalost C/C++ a prostředí Visual Studia 2010 a vyšší
  • znalost vývojového cyklu software
  • rozumět a mluvit anglicky
  • ochota pracovat v týmu

zajímavou práci v hi-tech IT společnosti s nejnovějšími technologiemi

nadstandardní finanční ohodnocení s potenciálem růstu

odborné a jazykové vzdělávání

firemní benefity (bonusy, notebook, pohyblivá pracovní doba, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce)

pohyblivou pracovní dobu

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.